DIASIP drink vanila 200ml 1x

Nutricia
417,00 RSD (sa PDV-om)
TROŠKOVI ISPORUKE NISU UKLJUČENI U CENU Napomena: Nastojimo da budemo što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez greške. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude, ali ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku. Hvala na razumevanju.
Nutricia

Opis

Nutritivno kompletan preparat namenjen oralnoj upotrebi za pacijente sa Diabetes Mellitus-om. Nizak glikemijski indeks. Sadrži vlakna. (1 kcal/ml)

Diasip je namenjen dijetetskom režimu ishrane pacijenata sa Diabetes Mellitus-om, hiperglikemijom ili intolerancijom glukoze, koji su u riziku ili već imaju malnutriciju i povećane energetske potrebe.

Diasip svojim specijalnim sastavom (proteini kravljeg mleka i soje, biljne masti, fruktoza, masne kiseline, karotinoidi, vlakna, antioksidansi, vitamini) predstavlja jednostavno i uspešno rešenje za adekvatnu ishranu kod bolesnika kod kojih je neophodno sprovesti dijabetičnu dijetu pri povećanim energetskim potrebama. Nizak indeks glikemije 12%, sadrži 6 vrsta vlakana, bez holesterola. 

Bez glutena. 

Dostupan u ukusu vanile.

Ovaj proizvod je dostupan u pakovanju od 200 ml.

Doziranje:

U zavisnosti od energetskih i nutritivnih potreba, stanja i godišta pacijenta.

1-3 bočice dnevno kao dodatak ishrani. 

7-10 bočica dnevno kao jedini izvor ishrane.

Osim ukoliko lekar ili dijetetičar ne odredi drugačije.

Informacije

Komentari

Da li imate, ili ste koristili ovaj proizvod?
Postavite komentar